Kino na pumpi – Outsider
Kino pod zvezdami v Klancu
Čudovit večerni ambient, sproščena družba in topel vonj po pokovki… Kaj bi si človek še želel? Na prizorišču Vodne pumpe smo si skupaj ogledali slovenski celovečerec OUTSIDER – film, ki nas je za uro in pol ponesel nazaj v čase, ko je bilo življenje preprostejše, a vseeno ovito v trdo roko takratnega režima.
Malo nostalgije, malo smeha, malo cmoka v grlu – ravno prav za filmski večer pod milim nebom. ![]()
![]()
Vzdušje je bilo enkratno – ležalniki, lesene klopce , klepet, pokovka… in kar je najlepše – v naši družbi so se znašli tudi sosedje iz Ocizle in Prešnice! ![]()
Vsak reziser pravi , da film združuje.
In prav je tako.
Skupaj smo napolnili plac z dobro voljo in spomini.
Hvala vsem, ki ste prišli!
Vidimo se kmalu spet – na istem mestu, z novo zgodbo na platnu in s staro dobro družbo. ![]()
….vabljeni tudi vsi drugi, ki ste to uvodno premiero zamudili…
..več nas je – lepše je!
TD Klanec


