Kino na pumpi – Outsider


Kino pod zvezdami v Klancu

🌠 Čudovit večerni ambient, sproščena družba in topel vonj po pokovki… Kaj bi si človek še želel? Na prizorišču Vodne pumpe smo si skupaj ogledali slovenski celovečerec OUTSIDER – film, ki nas je za uro in pol ponesel nazaj v čase, ko je bilo življenje preprostejše, a vseeno ovito v trdo roko takratnega režima.

Malo nostalgije, malo smeha, malo cmoka v grlu – ravno prav za filmski večer pod milim nebom. 🎬🌠

Vzdušje je bilo enkratno – ležalniki, lesene klopce , klepet, pokovka… in kar je najlepše – v naši družbi so se znašli tudi sosedje iz Ocizle in Prešnice! 👏

Vsak reziser pravi , da film združuje.

In prav je tako.

Skupaj smo napolnili plac z dobro voljo in spomini.

Hvala vsem, ki ste prišli!

Vidimo se kmalu spet – na istem mestu, z novo zgodbo na platnu in s staro dobro družbo. 🧡

….vabljeni tudi vsi drugi, ki ste to uvodno premiero zamudili…

..več nas je – lepše je!

TD Klanec